KONST / Litografier / Färglitografi 13005014
nr 1300 5014
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/360, Mona Lisa. Motivet: 40x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:46:16
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr